Nr katalogowy: 129

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Nr katalogowy: 129

Motyw z Montparnasse [Rue de la Gaité]

akwaforta, papier; 32,5 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: Kisling
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 400 zł