Nr katalogowy: 117

A. BEDINI, XIX w.

Nr katalogowy: 117

Porwanie Europy

olej, płótno; 75 x 95 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Bedini dip: 1877
estymacja: 26 000 - 30 000 zł