Nr katalogowy: 116

Julius SCHÖNROCK (1835-1878)

Nr katalogowy: 116

Trzy nimfy

olej, płótno; 71,5 x 96 cm;
sygn. p. d.: J. Schönrock
estymacja: 15 000 - 18 000 zł