Nr katalogowy: 105

ARTYSTA NIEOKREŚLONY cechowy, XIX w.

Nr katalogowy: 105

Święty Dominik

olej, płótno dublowane,
106 x 81 cm.
estymacja: 6 000 - 7 200 zł