Nr katalogowy: 93

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 93

Pejzaż z rzeką

olej, tektura fakturowana; 69 x 48 cm;
sygn. i opisany p. d.: W. Wodzinowski / … (dalej nie czytelnie).
estymacja: 6 400 - 7 400 zł