Nr katalogowy: 91

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 91

Pejzaż tatrzański

olej, tektura; 24 x 29,5 cm;
na odwrocie zarys kompozycji pejzażowej.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł