Nr katalogowy: 87

Michał KWAŚNY (1919-1997)

Nr katalogowy: 87

Pejzaż zimowy

olej, tektura; 47,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Kwaśny
estymacja: 3 000 - 3 600 zł