Nr katalogowy: 74

Teodor NIEMIRA (1889-1939)

Nr katalogowy: 74

Zmierzch, 1922

olej, tektura; 32 x 43 cm;
sygn. i dat. l. d. T. Niemira 1922
estymacja: 2 000 - 2 400 zł