Nr katalogowy: 62

Zygmunt NIRSTEIN (1894-1969)

Nr katalogowy: 62

Rybak z Jastarni, 1922

olej, tektura; 55 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Z. Nirstein / 1922 / Jastarnia
estymacja: 2 500 - 3 000 zł