Nr katalogowy: 59

Marian MOKWA (1889-1987)

Nr katalogowy: 59

Praca przy kutrze

olej, płótno; 50 x 63 cm;
sygn. p. d. Mokwa
estymacja: 13 000 - 15 000 zł