Nr katalogowy: 58

Abraham NEUMANN (1873-1942)

Nr katalogowy: 58

Potok w Zakopanem, 1934

olej, płótno; 67,5 x 81 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. Neumann / 1934 / Zakopane
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł