Nr katalogowy: 56

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 56

Skałki podkrakowskie

olej, tektura fakturowana;
37 x 27,5 cm.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł