Nr katalogowy: 55

Jerzy BIGAJ (1925- ?)

Nr katalogowy: 55

Dziedziniec na Wawelu

akwarela, papier; 22,5 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Wawel / 1971 / JBigaj (ołówkiem).
estymacja: 900 - 1 100 zł