Nr katalogowy: 54

Eugeniusz WOLSKI, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 54

Kościół świętego Wojciecha w Krakowie zimą, 1913

akwarela, papier; 31,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eug. Wolski 1913 (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł