Nr katalogowy: 48

Monogramista EB, XX w.

Nr katalogowy: 48

Podwórko

gwasz, papier; 13 x 11,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: EB (monogramem wiązanym)
estymacja: 1 600 - 1 900 zł