Nr katalogowy: 47

Kazimierz Togo FAŁAT (1904-1981)

Nr katalogowy: 47

Szeregami lwowskie dzieci idą tułać się po świecie

akwarela, papier; 36 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Fałat
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 500 zł