Nr katalogowy: 46

Henryk EPSTEIN (1890 - 1944)

Nr katalogowy: 46

Na targu

tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 28 x 35 cm;
sygn. p. d.: H. Epstein
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł