Nr katalogowy: 45

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 45

Widok miejski

ołówek, węgiel, akwarela, papier; 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Judyta Sobel
estymacja: 4 300 - 5 000 zł