Nr katalogowy: 44

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 44

Widok z Bramy Floriańskiej w Krakowie

olej, płótno; 54,5 x 65 cm
sygn. p. d.: Rubczak
estymacja: 15 000 - 18 000 zł