Nr katalogowy: 40

Adam BANDROWSKI (1881-1966)

Nr katalogowy: 40

Róże w wazonie, 1913

olej, płótno; 50,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. u dołu z lewej: AB 1913
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł