Nr katalogowy: 38

Józef KRZYŻAK (1900-1958)

Nr katalogowy: 38

Kot

akwarela, papier; 37,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Krzyżak J. (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 800 zł