Nr katalogowy: 25

Franciszek SAWICKI, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 25

Wiejska dziewczyna wśród zbóż, 1896

olej, płótno; 46 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Sawicki / 96
estymacja: 4 000 - 4 800 zł