Nr katalogowy: 23

I. KAMIŃSKI, 1 poł. XX w.

Nr katalogowy: 23

Młody Hucuł

olej, tektura;
49,5 x 38 cm;
sygn. p. d.:
I Kamiński
estymacja: 3 200 - 3 800 zł