Nr katalogowy: 20

Roman BREITENWALD (1911-1985)

Nr katalogowy: 20

Jesienną drogą

olej, tektura; 48 x 68,5 cm;
sygn. p. d.: RBreitenwald
estymacja: 3 000 - 3 600 zł