Nr katalogowy: 17

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 17

Na saniach, 1918

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 54 x 76 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI - 1918
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 6 400 zł