Nr katalogowy: 14

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 14

Napad wilków

olej, płótno; 100,5 x 150,5 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 25 000 - 30 000 zł