Nr katalogowy: 11

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 11

Przy studni

olej, płótno; 79,5 x 59,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł