Nr katalogowy: 8

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 8

Martwa natura z oliwkami

olej, płótno; 38,5 x 45,5 cm;
sygn. l. g.: Eibisch
estymacja: 25 000 - 30 000 zł