Nr katalogowy: 1806

W. A. BOROWIKOWSKIJ

Nr katalogowy: 1806

Miniatura: portret kobiety

kość, gwasz; 5,5 x 4,5 cm;
sygn. cyrylicą l. d.: W. A. Borowikowskij;