Nr katalogowy: 135

Henryk Piotr HEREC (ur. 1928)

Nr katalogowy: 135

Martwa natura,1967

olej, płótno; 44,5 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: gmerk artysty; dat.: 67;