Nr katalogowy: 129

Leonard PĘKALSKI ( 1896-1944)

Nr katalogowy: 129

Studium portretowe - Pani Wanda P., ok.1933

olej, tektura; 45 x 37 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem p. g.: Leonard Pękalski /Studium portretowe;