Nr katalogowy: 128

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 128

Portret matki, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkowym, papier; 29 x 22 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leonard Pękalski 30;