Nr katalogowy: 126

Adolf ŁUBIAŃSKI-INATOWICZ (1892-1971)

Nr katalogowy: 126

Hortensje

akwarela, papier naklejony na tekturę; 70 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: A. Inatowicz Łubiański;