Nr katalogowy: 112

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 112

Kamieniec Podolski

litografia podkolorowana, papier; 13 x 19 cm (w świetle oprawy);
praca oprawiona, do konserwacji.