Artysta nieokreślony, francuski, XVIII w.
Nr katalogowy: 109
Para rycin: Spacer poranny, Spacer wieczorny
miedzioryt; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygnowane poniżej obrazu (nieczytelnie)