Nr katalogowy: 108

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 108

Szkice typów rodzajowych i pejzaże

cynkografia, papier; 28 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: 18 [monogram JP] 40;