Artysta nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 108
Szkice typów rodzajowych i pejzaże
cynkografia, papier; 28 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: 18 [monogram JP] 40;