Nr katalogowy: 24

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

Nr katalogowy: 24

Robotnik, 1980

olej, płótno; 73 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1980.