Nr katalogowy: 23

Piotr POTWOROWSKI (1898-1962)

Nr katalogowy: 23

Pejzaż nadwodny

olej, papier; 37 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: P. Potworowski;