Nr katalogowy: 508

Nr katalogowy: 508

Karafka z 3 kieliszkami

szkło malowane, złocone; karafka: wys. 22 cm, śr. 9 cm, kieliszek: wys. 5 cm, średn. 4 cm;
Europa, 2 poł. XX w.
estymacja: 600 - 800 zł