Nr katalogowy: 399

Irena POPIOŁEK-RODZIŃSKA (ur. 1939)

Nr katalogowy: 399

Kompozycja figuralna, 1979

akwarela, papier; 24,5 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn i dat. p. d.: Irena Popiołek / 979 (tuszem, pisakiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł