Nr katalogowy: 346

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 346

Bez tytułu

olej, płótno; 46 x 38 cm;
sygn. l. d.: R.PASIKOWSKI;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł