Nr katalogowy: 325

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 325

Martwa natura, 1962

litografia barwna, papier; 40 x 51,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. a p. d.: Hayden 62 (ołówkiem), opisana l. d.: 103/120 (ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł