Nr katalogowy: 313

SZANCENBACH JAN (1928-1998)

Nr katalogowy: 313

Pejzaż z kopcem Kościuszki, 1988

olej, płótno, 95 x 110 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 18 000 - 21 000 zł