Nr katalogowy: 312

Witold DAMASIEWICZ (1919-1996)

Nr katalogowy: 312

Kałuża 3, 1986

olej, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. p. d.: WD (monogram wiązany);
estymacja: 10 000 - 12 000 zł