Nr katalogowy: 307

Judyta SOBEL (1924-2012)

Nr katalogowy: 307

Pierrot

olej, płótno; 51 x 39 cm;
sygn. p. d.: J.SOBEL.
estymacja: 10 500 - 12 000 zł