Nr katalogowy: 306

Stanisław RODZIŃSKI (1940-2021)

Nr katalogowy: 306

Kompozycja we wnętrzu, 1960

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Rodziński;
estymacja: 20 000 - 24 000 zł