Nr katalogowy: 302

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 302

Pejzaż III, 1989

akryl, płótno; 63 x 80 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 36 000 - 44 000 zł