Nr katalogowy: 47

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 47

Akt kobiety i grający

akwarela, gwasz, ołówek, papier; 50,5 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: cyankiewicz
estymacja: 3 000 - 3 600 zł