Nr katalogowy: 40

Emmanuel KATZ - zwany MANÉ-KATZ (1894-1962)

Nr katalogowy: 40

Utracone marzenia Stempenju - Ilustracja do powieści Szolem Alejchema „Stempenju”

litografia barwna, papier; 49 x 65 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Mané-Katz
estymacja: 1 300 - 1 500 zł