Nr katalogowy: 26

Stanisław Ignacy PORAJ FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 26

Wawel nocą, 1921

akwarela, papier; 59,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Stanisław Fabijański Kraków 1921
estymacja: 2 800 - 3 400 zł